Producent Rollmasażerów Sprzedaż i Wynajem – Rollmasaż, Roller, Roletic, Masaż, Masaż Limfatyczny, Studio Figura, Masażer, Producent, Rolki, Urządzenia do Masażu, Rolletic, Drenaż Limfatyczny

Rollmasaż w domu - jak zacząć?

Aby skorzystać z zalet naszych masażerów - wystarczy, że wykonasz te 3 proste kroki.

1. Wybierz rollmasażer.
Kup urządzenie w naszym sklepie, a jeśli chcesz je tylko wypróbować – skorzystaj z wygodnej opcji wynajmu rollmasażera.
2. Poczekaj na dostawę.
Sprzęt do masażu dotrze do Ciebie ekspresowo – nawet w ciągu 1 dnia od zamówienia.
3. Korzystaj z masażera.
Odbierz swój roller i ciesz się wszystkimi możliwościami, jakie Ci zapewnia.

Co zyskasz używając Rollmasażera?

#1

Niższa waga

Nie od dziś wiadomo, że nadwaga wpływa nie tylko na zdrowie ale również samopoczucie. Głównym celem Rollmasażera jest pozbycie się kilogramów, uzyskanie szczupłej sylwetki  oraz poprawienie samopoczucia. Regularne stosowanie Rollera zdecydowanie przyśpiesza efekty, pamiętaj o tym, a będziesz bardzo zadowolona.

Jędrna skóra

Systematyczne użytkowanie Rollera powoduje rozkład włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu skóra na dłużej zachowuje jędrność i młody, naturalny wygląd. Pod wpływem ciepła poprawia się krążenie krwi, skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki, a przez to staje się bardziej jędrna i gładka. Rolletic do masażu wyposażony jest w lampy podczerwieni oraz lampy kolagenowe.

#2

#3

Brak cellulitu i rozstępów

Rolletic, Roll shaper, Rollmasaż, Body roll wyposażone są w promieniowanie podczerwone oraz soczewki kolagenowe które pomagają w oczyszczaniu skóry i tkanki podskórnej z toksyn (bardzo dobrze działa na redukcję cellulitu) i stymuluje produkcję kolagenu. Masażery poprawiają przemianę materii co wpływa na pozbywanie się złogów z organizmu.

Poprawa samopoczucia

Korzystanie z Rollera do masażu ma działanie relaksująco – odprężające, poprawia samopoczucie przez zwiększone wytwarzanie hormonu szczęścia  – endorfin. Hormon szczęścia ma bezpośredni wpływ na polepszenie nastroju i towarzyszące mu uczucie przyjemności. Masażery zdecydowanie polepszają nastrój.

#4

#5

Rehabilitacja pourazowa

Masaż rollerem przez zwiększoną stymulację mięśni wpływa na obniżenie napięcia mięśniowego. Idealnie przygotowuje do wysiłku fizycznego co znacznie przyśpiesza powrót do sprawności fizycznej. W doskonały sposób wpływa na regenerację powysiłkową mięśni, dzięki czemu idealnie przygotowuje do treningu sportowego. Urządzenie w doskonały sposób zmniejsza lub całkowicie likwiduje różnego rodzaju zrosty i zgrubienia skórne.

Terapia podczerwienią

Działanie promieniowania podczerwieni w Rollmasażerach powoduje, że organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne naszego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Pomaga również wiązać wolne rodniki, powodując efektywne oczyszczanie organizmu, usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu, w wyniku czego skóra staje się jędrna i elastyczna. Dodatkowo promieniowanie podczerwieni –wykorzystane zostało do walki z nadwagą, bowiem pozwala na błyskawiczne rozgrzanie tkanek i mięśni wzmagając przy tym krążenie i metabolizm. Pod wpływem ciepła poprawia się krążenie krwi, skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki, a przez to staje się bardziej jędrna i gładka. Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi i lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Tlen jest lepiej doprowadzany do komórek ciała. To powoduje odprężenie, redukuje bóle mięśniowe i przyspiesza procesy leczenia. 

#6

#7

Terapia kolagenowa

Kolagenowa Terapia Świetlna zastosowana w Rollmasażerach, jest jednym z najskuteczniejszych terapii przeciw zmarszczkowych jakie można zastosować. Jest to naturalna, nieinwazyjna kuracja, dzięki której możesz całkowicie pozbyć się zmarszczek i poprawić jakość swojej skóry. Podczas terapii kolagen nie wykorzystuje opalania promieniami UV, ani promieniowania laserowego, lecz emituje fale świetlne o długości 633 nanometrów. Widoczne różowe światło, jest ciepłe i przyjemne oraz posiada działanie relaksujące, a przez swoje oddziaływanie na komórki ludzkiej skóry, stymuluje właściwy dla każdego organizmu proces biosyntezy. Docierając do głębszych warstw stymuluje odbudowę kolagenu i elastyny w skórze.

Pozostałe korzyści

Masażery idealnie nadają się na:
Prezent Świąteczny
Prezent urodzinowy

Dzierżawa Rollera pozwala sprawdzić urządzenie przed zakupem
Wysyłka urządzenia w 1 dzień
Możliwość odbioru osobistego
Transport w dniu zamówienia ustalamy indywidualnie.

Teraz nie musisz wychodzić z domu do klubów fitness (studio figura), siłowni, aby korzystać z masażerów.

 

#8